Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

FRG Technology Consulting
Wrocław
praca stacjonarna
1804 dni temu

FRG Technology Consulting jest wiodącym w Europie dostawcą wykwalifikowanych stałych i kontraktowych specjalistów w dziedzinie nowych technologii i automatyzacji marketingu. Koncentrujemy się na rynkach takich jak bankowość i papiery wartościowe, komunikacja, media i usługi oraz produkcja i zasoby naturalne. Nasi utalentowani rekruterzy dopasowują firmy do trudnych do znalezienia specjalistów, którzy mają doświadczenie w zakresie najnowszych produktów IT w zakresie automatyzacji marketingu, blockchain, kryptowaluty i innych.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 01/05/19KS

Na życzenie mojego klienta poszukuję obecnie Frontend Developera.

Jest to międzynarodowa firma konsultingowa świadcząca usługi informatyczne, finansowe, zarządzania projektami oraz strategiczne usługi biznesowe.

Na tym stanowisku staniesz się częścią globalnego zespołu ds. Dostarczania usług podatkowych, który odpowiada za kompleksową dostawę programów, projektów w celu opracowania i utrzymanie globalnych aplikacji i systemów.

Obowiązki :

  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • Wsparcie i naprawianie błędów,
  • Regularny kontakt z klientami,
  • Kontakt z innymi członkami międzynarodowego zespołu Agile,
  • Utrzymuj wysokie standardy rozwoju i rozwijaj się dla lepszej jakości,
  • Tłumaczenie realiów inżynieryjnych dla osób nietechnicznych,
  • Zarządzaj projektami od początku po ostateczne wdrożenie.

Wymagania :

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie w kierunku technicznym lub informatycznym,
  • Sprawdzona wiedza w tworzeniu dużych aplikacji internetowych,
  • Znajomość technologii frontendowej : JavaScript lub JQuery, Angular 4/6, HTML, CSS,
  • Umiejętność samodzielnego dostarczania rozwiązań programistycznych,
  • Doświadczenie we współpracy w zespole Agile,
  • Dodatkowe umiejętności programowania w .Net oraz C#.

Co oferujemy :

  • Możliwość pracy w najnowszych technologiach,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Stabilna praca w międzynarodowym środowisku,
  • Pełen pakiet świadczeń,
  • Dedykowana ścieżka rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.