• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Devire
Wrocław, Wrocław/Gliwice
praca stacjonarna
1663 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław/Gliwice

Nr ref.: PL39545

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

W związku z ciągłym rozwojem naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Frontend Developer.

Oczekwania:

  • Znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z HTML, CSS3 i RWD (na poziomie samodzielnego budowania małych aplikacji w ramach projektów zespołowych)
  • Znajomość pojęć SASS i LESS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość framework Angular lub/i React lub/i Vie.js
  • Znajomość bądź chęć poznania platform Hybris w obszarze e-comerce

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed,)
  • Możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
  • Kurs języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Doskonałej jakości sprzęt do pracy – komputer ze stacja dokującą, wysokiej klasy monitor oraz wszelkie niezbędne peryferia

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji e-comerce
  • Współpraca z klientem, zespołem testerów, analitykiem i architektem projektu
  • Aktywny udział w prowadzeniu projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu
  • Tworzenie aplikacji (zwłaszcza typu Enterprise).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.