Zobacz więcej ofert pracy

Full-Stack Developer

Nigel Frank International
pomorskie
praca stacjonarna
1656 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Nr ref.: NFI_26082019_KB

Jeden z naszych klientów na terenie Trójmiasta poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko Full-Stack Developer. Firma gwarantuje udział w ciekawych i rozwijających projektach a także świetną atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną.

Obowiązki:

  • Projektowanie architektury aplikacji webowych
  • Tworzenie i utrzymywanie kodu
  • Rozwój i wdrożenie rozwiązań typu back-end i front-end

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC
  • Znajomość języka C#/.NET
  • Doświadczenie w pracy z JavaScript, HTML 5, CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Ciekawe, innowacyjne projekty