Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Developer

HR Support
Skierniewice
praca stacjonarna
1636 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, oferujących narzędzia software'owe i hardware'owe dla kontrahentów z branży logistycznej, transportowej i produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice
OBOWIĄZKI:
  • tworzenie kodu, oprogramowania dla narzędzi oferowanych przez spółkę
  • praca zarówno na froncie, jak i backendzie
WYMAGANIA:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z .Net (dotnet), C++, React, ReactNative
  • zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami IT
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy zespołowej
PRACODAWCA OFERUJE:
  • możliwość pracy zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • umowa o pracę lub B2B