Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Front-end/Back-end developer Kraków
Full-Stack .Net Core Developer (Dział R&D)

TeamQuest
Kraków
praca stacjonarna
1643 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego Klienta - jednego z liderów na rynku automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (procesy logistyczne, automatyzacja produkcji, systemy sieciowe) dla największych polskich i globalnych marek produkcyjnych, logistycznych czy finansowych szukamy osoby na stanowisko:
MIASTO Kraków
Nr ref.: 37140#19100035
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za współtworzenie zupełnie nowego, korowego produktu
  • Praca w 6-osobowym zespole R&D
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Żaden projekt nie ma z góry narzuconych technologii - są one dobierane na etapie prototypowania
  • Projekty R&D są realizowane przez nas na wszystkich poziomach począwszy od hardware'u po rozwiązania w chmurze
  • Jako dział badawczo-rozwojowy zajmujemy się nie tylko tworzeniem komercyjnych produktów, ale także śledzeniem oraz testowaniem technologii na stadium wczesnego rozwoju (wersje Preview). Obecnie poznajemy nowości Microsoft, takie jak Service Fabric Mesh,
  • Będziesz zajmował się tworzeniem mikroserwisów w oparciu o technologie serverless i rozwiązania w chmurze
  • Będziesz miał również do czynienia z: Azure, GraphQL, SignalR, React, Xamarin, Linux, TypeScript, ComosDB
Wymagania:
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu
  • Praca z .NET Core, C#
  • Znajomość Javascript
  • Znajomość noSQL (przynajmniej na poziomie uczelnianym)
  • Znajomość GraphQL lub podobnych narzędzi
  • Elastyczne podejście do realizacji zadań oraz pasja do
  • Umiejętności projektowania w skali makro, nie tylko na poziomie pojedynczych algorytmów
  • Proaktywne podejście do pracy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość React.js,
  • Znajomość narzędzi Azure
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dowolną formę zatrudnienia (B2B, UoP)
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze
  • Kartę Multisport i prywatną opieka medyczna
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118