Zobacz więcej ofert pracy

Gameplay Programmer

Drago entertainment S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1336 dni temu
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki
  • Prototypowanie mechanik i systemów gier, utrzymywanie spójności kodu oraz praca z designerami, artystami i zespołem odpowiedzialnym za marketing w celu tworzenia ciekawych i wciągających projektów.
Wymagania:
  • Dobra znajomość C++ oraz wiedza z zakresu matematyki i trygonometrii
  • 2 lata doświadczenia jako software engineer lub doświadczenie w tworzeniu gier
  • Zdolność pracy w zespole
  • Pasja do gier komputerowych
  • Znajomość angielskiego
Mile widziane:
  • Znajomość silnika Unreal 4
  • Poprzednio wydane tytuły
  • Umiejętność optymalizacji kodu
  • Umiejętność projektowania gameplayu
  • Znajomość systemu AI w Unreal Engine 4
  • Znajomość UMG
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i obowiązkach
  • Wpływ na powstające projekty
  • Możliwości rozwoju

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane są częściowo po polsku i angielsku.
Bardzo mile widziane będą przykłady napisanego kodu na githubie lub winnym łatwo dostępnym miejscu.