Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Geodeta Podkarpackie
Geodeta / Inżynier Budowy

GruntBudowa
podkarpackie
praca stacjonarna
1378 dni temu

Firma GruntBudowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu. Poszukujemy nastawionych na rozwój i ambitnych kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie
Opis stanowiska:

Podstawowymi zadaniami osoby na stanowisku Geodeta / Inżynier Budowy będzie prowadzenie prac geodezyjnych oraz wsparcie biura budowy.

W szczególności do zakresu zadań będzie należała:

  • obsługa geodezyjna wykonywanych robót / budowy,
  • sporządzanie na bieżąco obmiarów wykonanych prac / obsługa geotechniczna,
  • sukcesywne, protokolarne, przekazywanie wykonanych odcinków budowy / robót,
  • współpraca z Kierownikiem Robót oraz Menedżerem Projektu,

Dodatkowe zadania będą obejmować:

  • wsparcie Kierownika Robót w działaniach logistycznych i organizacyjnych związanych
    z prowadzonymi robotami,
  • przeprowadzanie bieżącej analizy w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,
  • prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz bieżącej korespondencji budowy,
  • kontrolowanie zakresu robót objętych kontraktem i robót dodatkowych.
Wymagania:

Warunkiem koniecznym wymaganym od kandydatów będzie:

  • wiedza specjalistyczna z zakresu geodezji,
  • wiedza praktyczna wynikająca z min. 2 letniego doświadczenia;
  • dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na cel,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy z dokumentami (tworzenie dokumentów, archiwizacja),
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do pracy w delegacji.

Idealnych kandydatów będzie wyróżniała:

  • chęć rozwoju zawodowego,
  • uprawnienia geodezyjne,
  • znajomość budownictwa drogowego od strony teoretycznej i/lub praktycznej,
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (oprogramowanie MS Office, MS Project, AutoCAD z nakładką Civil lub Microstation),
  • znajomość systemów sterowania pracą spycharek firmy Trimble,
  • znajomość urządzeń geodezyjnych firmy Trimble.
Oferujemy:
  • Stałą pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Kursy i szkolenia.
  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną.
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz pracę z kadrą zarządzającą.
  • Rodzaj umowy: kontrakt menedżerski / umowa o pracę.