Swipe left or right
to go to next or previous job

Główny Księgowy

DNA sp. z o.o.

Łódź

1510 days ago

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: Gł. Księgowy CZAS/2014/praca.pl

Oczekiwania:

  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych w tym ZUS i przepisów w tym zakresie
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-fiansowego (RAKS SQL)
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Opis stanowiska:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie w tym sprawozdawczość, deklaracje, rozliczenia, teczki pracownicze, sprawy ZUS

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe kierunkowe
  • CIT/PIT/VAT/PCC/Ustawa O Rachunkowości/KRS/GUS/znajomość w stopniu dobrym, umiejętność zastosowania w praktyce
  • min 5 lat praktyki w księgowości
  • Word, Excel, Outlook, znajomość programów finansowo-księgowych (preferowana znajomość programu księgowego RAKS SQL)
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w księgowaniu operacji zagranicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielną komunikację w mowie i w piśmie

Wymiar pracy:

  • pełen etat, 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Get to know the position: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Job Główny Księgowy

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (576)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)