Swipe left or right
to go to next or previous job

Główny Technolog

Tradepol Sp. z o.o.

Zawiercie/Turza

679 days ago

Ogłoszenie numer: 1670241, from 2017-06-14

Location: śląskie / Zawiercie/Turza

Job description

Głównym celem stanowiska jest koordynacja nadzoru technicznego przedsiębiorstwa

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych,

  • nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej,

  • nadzór nad stanem dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

  • kontakt z dostawcami maszyn,

  • projektowanie i konstruowanie nowych produktów,

  • wsparcie dla innych działów w obszarze konstrukcji,

Requirements

  • wykształcenie wyższe techniczne, (robotyka, mechanika i budowa maszyn),

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale technicznym,

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,

  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim,

  • znajomość zagadnień i procesów technologicznych,

  • zdolności organizacyjne,

  • sumienność, dokładność,

  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie w pracę zawodową,

We offer

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań,

  • pakiet narzędzi służbowych,

  • system szkoleń podnoszących  kompetencje pracownika,

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Get to know the position: Główny Technolog

Kierownik główny technolog to osoba odpowiedzialna za wdrażanie nowych technologii w firmie lub instytucji, w której został zatrudniony. Główny technolog opracowuje plany rozwoju i modernizacji technicznej przedsiębiorstwa, a także nadzoruje proces wdrażania tychże. Kierownik zajmuje się także nadzorowaniem dotychczas wykorzystywanej technologii, kontroluje stan techniczny sprzętu, wykorzystywanego na terenie ...
Główny Technolog Job Główny Technolog

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (792)
Wałbrzych (56)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (258)
Toruń (128)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2197)
Radom (181)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (73)