Swipe left or right
to go to next or previous job

Grafik Kreatywny

Verona Products Professional Sp. z o.o.

Sochaczew (50 km od Warszawy)

667 days ago

Firma Verona w Andrzejowie Duranowskim zatrudni Pracownika do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew (50 km od Warszawy)

Zadania:
  • przygotowywanie projektów graficznych opakowań produktów,
  • terminowe tworzenie nowych grafik lub ich modyfikacja,
  • sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy – katalogi, ulotki, plakaty,
  • bardzo dobra znajomość przygotowywania materiałów graficznych do druku,
  • przygotowywanie i obróbka graficzna zdjęć,
  • kreacja i opracowanie reklam prasowych i banerów internetowych,
  • mile widziana umiejętność zarządzania stroną internetową i tworzenie Newslettera.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe na platformie MAC
  • biegła znajomość procesów DTP, przygotowania do druku w różnych technikach
  • znajomość bieżących trendów (moda, design)
  • umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć,
  • kreatywność i samodzielność w prowadzenie projektu, umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność (praca w biurze w Sochaczewie)
  • sprawna współpraca w zespole
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • również mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Oferujemy:
  • pracę  w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • rozwój zawodowy.

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.

Explore

Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski i coraz większe zainteresowanie wzbudzają wśród konsumentów z ponad 60. innych krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszych działaniach kierujemy się jakością, popartą badaniami, i podążamy za światowymi trendami.

Get to know the position: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Job Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (55)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (980)
Tarnów (86)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2283)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (73)