Help Desk Agent ze znajomością j. francuskiego

ISS Facility Services Sp. z o. o.

Warszawa/ Grodzisk Mazowiecki

21 dni temu

Help Desk Agent
ze znajomością j. francuskiego
Miejsce pracy: Warszawa/ Grodzisk Mazowiecki
Poszukujemy młodych i dynamicznych pracowników do pracy na helpdesku. Nie jest to jednak typowe call center. Nasz helpdesk jest częścią szerszego projektu zintegrowanych usług Facility Managementrealizowanych dla klienta, będącego potentatem w swojej branży.

Twoje zadanie będzie polegać na odbieraniu zgłoszeń, usterek i awarii w biurach naszego klienta
w Europie. Będziesz rejestrować zgłoszenia mailowo lub telefonicznie, monitorować ich status oraz współpracować z zespołami z różnych krajów, które te usterki usuną.

Co ważne, nasz projekt to wsparcie wewnętrzne, a zatem będą kontaktować się z Tobą jedynie pracownicy naszego Klienta, a nie indywidualne osoby. Każdy, kto zetknął się z tradycyjnym call center, wie jak duży to komfort.

Głównym językiem, jakiego od Ciebie wymagamy będzie francuski, ale do części obowiązków potrzebna będzie również znajomość angielskiego.

Projekt jest w trakcie rozwoju, będziesz mieć zatem szansę aktywnie wpływać na jego kształt. Będziesz mieć wpływ na rzeczy dookoła Ciebie. Twoim Szefem będzie manager doświadczony w tworzeniu i budowaniu obszarów helpdesk.

Liczymy na Ciebie! Pomóż nam stworzyć kolejny świetny zespół w naszej firmie!

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych na temat awarii, usterek technicznych w biurze (lokalne oddziały firmy w Europie)
  • Rejestracja zgłoszeń oraz monitorowanie ich statusu
  • Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i etapach realizacji
  • Procesowanie maili oraz odbieranie telefonów od użytkowników
  • Tworzenie raportów monitorujących realizację zgłoszeń
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat w renomowanej międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku międzynarodowych zespołów
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Doświadczenie w pracy na helpdesku lub w pracy
    w obsłudze klienta mile widziane
  • Dostępność do pracy w dni powszednie w systemie
    2 zmianowym, po 8 godzin dziennie, w godzinach 7:30 – 17:30

Poznaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Poznaj stanowisko: Pracownik help desk
Praca na stanowisku pracownik help desk związana jest z obsługą klienta (zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Do codziennych obowiązków zatrudnionej osoby należy odpowiadanie na zapytania klientów, wsparcie serwisowe, instalowanie sieci telefonicznych i komputerowych. Osoba pracująca na stanowisku pracownik help desk musi posiadać wykształcenie ...
Praca Pracownik help desk