Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce Hostessa Kielce
Hostessa - asystentka wsparcia sprzedaży

Business Line Support
Kielce
praca stacjonarna
1963 dni temu

Ogłoszenie numer: 2185759, z dnia 2018-12-04

Business Line Support dla firmy z branży jubilerskiej, poszukuje osób do pracy w salonach sprzedaży biżuterii na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

  • estetyczne pakowanie zakupów
  • udzielanie klientom podstawowych informacji
  • dbanie o pozytywne doświadczenie klientów z wizyty w salonie

Wymagania

  • miła aparycja
  • komunikatywność
  • zdolności manualne
  • duża dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowa zlecenie do 24 grudnia 2018
  • wynagrodzenie netto 12,30 zł/ 1h