HR Business Partner

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Konin

10 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Konin
Nr ref.: 4-12-56608

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i rozpoznawalnej firmy poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: HR Business Partner

Zadania:
  • Planowanie i prowadzenie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie
  • Wsparcie managerów i udział w procesie ocen okresowych
  • Badanie kompetencji pracowników
  • Dawanie rekomendacji i realizacja planów rozwojowych mających na celu budowanie zaangażowania pracowników oraz zwiększenie efektywności całej organizacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza w zakresie prawa pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji z ludźmi
  • Umiejętność planowania i zarządzania pracą
  • Nastawienie na realizację celów indywidualnych i zespołowych
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
Informacje dodatkowe:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz dostęp do szkoleń
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczania w międzynarodowej firmie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: HR Business Partner
Praca na stanowisku HR Business Partnera (skrótowo określanego jako HRBP) obejmuje szereg działań mających na celu rekrutację nowych pracowników, dobieranie partnerów biznesowych zgodnie z polityką firmy i jej aktualnym zapotrzebowaniem, sprawne wdrażanie nowych pracowników, bieżące doskonalenie polityki firmy w kwestiach personalnych oraz współpracę z innymi działami w tym ...
Praca HR Business Partner