Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Zielonka Webmaster Zielonka
Informatyk / Grafik Komputerowy

FUNDACJA KONKURSU HISTORYCZNEGO PATRIA NOSTRA
Zielonka
praca stacjonarna
1913 dni temu

Ogłoszenie numer: 2255793, z dnia 2019-01-28

Fundacja Konkursu Historycznego Patria Nostra jest organizatorem znanych w Polsce i zagranicą konkursów historycznych o unikatowej i nowoczesnej formule dla młodzieży szkolnej w wieku 12-18 lat.

Fundacja bierze udział w innych ciekawych projektach, powiązanych tematycznie z celem jej działalności.

Projekty są realizowane z młodzieżą z Polski oraz z polską młodzieżą z krajów całego Świata, najlepsi uczestnicy są zapraszani na kilkudniowe edukacyjne wycieczki do Polski.

Cele Fundacji:

  • promocja i pielęgnowanie dziedzictwa i tradycji historycznej Rzeczypospolitej
  • edukacja historyczna oraz budowanie patriotycznej postawy młodzieży szkolnej
  • integracja środowisk polonijnych z Macierzą

Strona Konkursu: www.konkurs-patrianostra.pl

Miejsce pracy: Zielonka

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie materiałów graficznych (broszury, plakaty, grafiki na stronę www)
  • Przygotowywanie filmów (przetwarzanie, wycinanie, dodawanie efektów, itp.)
  • Zarządzanie, porządkowanie i przetwarzanie bazy danych z fotografiami i filmami
  • Zarządzanie i bieżąca obsługa strony internetowej
  • Samodzielne tworzenie nowych stron internetowych lub praca polegająca na nadzorze nad realizacją nowych stron internetowych przez firmy zewnętrzne
  • Obsługa kanału You Tube oraz mediów społecznościowych

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe związane z projektowaniem graficznym lub marketingiem
  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, aprobat)
  • Znajomość pakietu CorelDraw
  • Wysokie poczucie estetyki, szczegółowość, kreatywność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy i priorytetów
  • Znajomość obecnych trendów w grafice reklamowej i użytkowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę
  • Realizację ciekawych projektów
  • Wynagrodzenie od 2.500 zł netto do 3.500 zł netto