Inspektor ds. Diagnostyki

Grupa ERBUD

Łódź

8 dni temu

ERBUD INDUSTRY CENTRUM

Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy ERBUD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie pomiarów drgań i interpretacja wyników;
  • Udzielanie zainteresowanym osobom porad specjalistycznych w zakresie diagnostyki drganiowej;
  • Osiowanie turbozespołów i zespołów maszyn wirujących;
  • Badania diagnostyczne silników elektrycznych;
  • Wyważanie turbozespołów i maszyn wirujących;
  • Przed i poremontowe badania diagnostyczne maszyn i urządzeń wirujących;
  • Pogłębianie wiedzy zawodowej z zakresu diagnostyki maszyn i urządzeń.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Wydział Elektryczny lub Mechaniczny, kierunek: Energetyka);
  • Dobra znajomość MS Office, AutoCad lub podobne;
  • Silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Poznaj stanowisko: Diagnosta Laboratoryjny
Diagnosta laboratoryjny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za przeprowadzanie szeregu badań materiału biologicznego, pobranego od pacjentów. Osoba zatrudniona w tym charakterze może przeprowadzać badania na potrzeby placówek opieki zdrowotnej, stacji sanitarno-epidemiologicznych, etc. Diagnosta wielokrotnie pobiera materiał biologiczny samodzielnie, zajmuje się także dogłębną analizą otrzymanych ...
Praca Diagnosta Laboratoryjny