Swipe left or right
to go to next or previous job

Inspektor ds. nadzoru mechanicznego

Lafarge

Piechcin (pow. żniński)

6 days ago

Praca w Lafarge to...

  • Bezpieczeństwo
  • Innowacje
  • Ludzie
  • Odpowiedzialny biznes
  • Rozwój

... i nie tylko!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Piechcin (pow. żniński)

Segment: Produkcja

Twoje zadania
  • Organizacja pracy podległych komórek organizacyjnych w sposób zapewniający utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • Analiza przyczyny występowania awarii i podejmuje działania mające na celu stałe obniżanie czasu nieplanowanych (awaryjnych) postojów maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń,
  • Rozliczanie materiałów i części zamiennych użytych w remontach,
  • Dbanie o zakresy rzeczowe i jakościowe remontów wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • Koordynowanie działań sobie podległych pracowników i firm zewnętrznych w trakcie wykonywania remontów.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min.średnie techniczne, preferowane wyższe mechaniczne,
  • Uprawnienia dozorowe 1kV (D + E),
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • Znajomość budowy maszyn i urządzeń w celu wykonywania prac naprawczych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel), mile widziana znajomość środowiska
  • SAP lub innego na potrzeby zarządzania gospodarką utrzymania ruchu,
  • Język angielski na poziomie B2 na potrzeby kontaktów z serwisami zewnętrznymi.
Twoje korzyści:
  • Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku
  • Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny
  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji
  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy oraz wspieramy samodzielność i inicjatywę
  • Praca, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska, praca z najnowocześniejszymi technologiami
  • Możliwość angażowania się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie
Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Kim jesteśmy:
  • jesteśmy obecni
    w 90 krajach
    świata
  • mamy 2500
    nowoczesnych
    zakładów
  • generujemy
    32,6 mld CHF
    sprzedaży netto
  • nasz zespół to
    115 000 osób
    na całym świecie

Explore

Lafarge

Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych. W każdym z 68 krajów kultywujemy nasze uniwersalne wartości: troskę o przyrodę, dbałość o pracowników oraz wspieranie społeczności lokalnych.

Get to know the position: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Job Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

You are applying for the position of

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)