Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor ds. zamówień publicznych

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
Warszawa, Warszawa - Wawer
praca stacjonarna
1540 dni temu

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

Warszawa - Wawer

zatrudni

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer
Wymagane:
  • wykształcenie wyższe (administracja, prawo lub pokrewne),
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z nowelizacjami oraz wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej,
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • doświadczenie w obszarze zamówień publicznych i finansów publicznych,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B.
Mile widziane:
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność, dokładność,
  • samodzielność działania i dobra organizacja pracy.

Opis stanowiska:
  • przygotowanie i realizacja zamówień publicznych zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego,
  • prowadzenie, uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji przetargowej oraz inne niezbędne prace związane z prawidłowym przebiegiem procesów negocjacji i zakupowych.

Bliższych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku

w godz. 8:00 – 15:30 pod nr tel. 22 59 00 932