Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego

Wrocław

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2610135, z dnia 2019-08-21

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • reprezentowanie Zamawiającego na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z założeniami Zamawiającego, projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową;
  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych nie przeznaczonych do funkcji docelowej na terenie szpitala, wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie, sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających;
  • uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywaniu ich do użytkowania;
  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad;
  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie;
  • kontrola rozliczeń oraz dokumentacji projektowej;
  • współpraca w tworzeniu dokumentacji przetargowej (SIWZ, opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Ustawą PZP);
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z harmonogramem i budżetem;
  • przygotowywanie sprawozdań z postępu realizacji zadań;
  • kompletowanie dokumentów i materiałów niezbędnych do przeprowadzenia odbioru robót i rozliczenia zadania inwestycyjnego;
  • udział w uzyskaniu pozwolenia na eksploatacje budynków i instalacji;
  • udział w rozruchu urządzeń i instalacji oraz w pracach odbiorowych poszczególnych etapów inwestycji;
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych budynków
  • Oopiniowanie przygotowanych kosztorysów, przedmiarów i innych dokumentów rozliczeniowych w trakcie prowadzonej inwestycji;
  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej i eksploatacyjnej wytworzonej podczas inwestycji
  • wydawanie poleceń kierownikowi budowy, dokonywanie wpisów do dziennika budowy.

Wymagania

Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika budowy: minimum 5 lat;
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi;
  • umiejętność sporządzania i sprawdzania kosztorysów;
  • dobra znajomość pakietu MS Office. NORMA, AutoCad, Ustawy PZP w zakresie przygotowywania zadań do realizacji.

Dodatkowe wymagania:

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Posiadanie doświadczenia pracy w obiektach zabytkowych będzie dodatkowym atutem.
  • komunikatywność;
  • operatywność i zdolności mediacyjne;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • samodzielność, sumienność.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor Budowlany
Inspektor budowlany, nazywany inaczej inspektorem nadzoru, jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie prac budowlanych w ramach danego projektu na każdym etapie jego realizacji. Sprawowanie tego rodzaju nadzoru wymusza posiadanie uprawnień budowlanych w jednej ze specjalności; architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, organizacji budowy, lub instalacyjnej. Uprawnienia te pozyskuje się poprzez zdanie egzaminu, a zakres materiału ...
Praca Inspektor Budowlany