• Specjalista / Inżynier ds. Ofertowania branża: budowlana, sanitarna i elektryczna

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.   Reguły    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców wraz z weryfikacją poprawności dostarczonych ofert, Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów, Przygotowywanie...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Działu Kosztorysów Warszawa
Inżynier ds. kosztów (branża konstrukcyjno - budowlana)

EPCM Executive Search
Warszawa
praca stacjonarna
1906 dni temu

Międzynarodowa spółka deweloperska od lat aktywna na polskim rynku u realizująca projekty mieszkaniowe poszukuje Kandydatów/ek zainteresowanych dołączeniem do firmy na stanowisko Inżyniera ds. kosztów. Poszukujemy Kandydatów/ek z doświadczeniem w pracy o podobnym charakterze.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • Udział w przygotowywaniu budżetów inwestycji deweloperskich (projekty mieszkaniowe);
  • Optymalizowanie projektów pod kątem kosztowym na etapie projektowania i realizacji inwestycji;
  • Udział w organizowaniu i prowadzeniu przetargów z ramienia Inwestora;
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz umów;
  • Przygotowywanie dokumentacji kontraktowej;
  • Zarządzanie procedurą zmian w projektach - analiza kosztowa oraz techniczna składanych przez GW wniosków o roboty dodatkowe i zamienne.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce deweloperskiej i/lub wykonawczej zajmującej się budownictwem mieszkaniowym;
  • Bieżąca znajomość rynku materiałów budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo;
  • Samodzielność oraz skrupulatność w przygotowywaniu zestawień, analiz i raportów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie stale powiększającej swój udział w rynku;
  • Praca w gronie profesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia;
  • Pakiet benefitów.