Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier ds. Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach

Woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

179 days ago

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: (9323-18)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik, inżynier energetyk)
  • doświadczenie handlowo-techniczne, zwłaszcza w sprzedaży bezpośredniej (minimum 2-3 lata) produktów technicznych w energetyce, papiernictwie, hutnictwie, motoryzacji itp.
  • jako dodatkowy atut będzie doświadczenie w sprzedaży: uszczelnień technicznych do pomp przemysłowych i do urządzeń hydrauliki i pneumatyki, usług serwisowych w zakresie remontów siłowników
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (gotowość do codziennych wyjazdów)
  • praktyczna wiedza techniczna i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dążenie do rozwijania wiedzy o nowych produktach
  • preferowane miejsce zamieszkania: Konin i okolice
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż uszczelnień technicznych do pomp i zaworów
  • sprzedaż uszczelnień technicznych do siłowników przemysłowych
  • pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów na swoim terenie
  • nadzór nad stosowaniem produktu u klienta
  • prezentacja nowych wyrobów i technologii
  • współpraca z działem serwisu i warsztatem
  • organizacja seminariów dla klientów
Firma oferuje:
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia techniczne w kraju i za granicą
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Explore

Bank Danych o Inżynierach - doradztwo personalne, rekrutacja i selekcja najlepszej kadry technicznej.

Od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Get to know the position: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Inżynier ds. Sprzedaży Job Inżynier ds. Sprzedaży

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)