Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier ds. Uruchomień i Serwisu – Robotyka

ABB Sp. z o.o.

Katowice

12 days ago

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: PL68110245_E4

Robot YuMi to flagowy produkt ABB, dzięki któremu bierzemy aktywny udział w kształtowaniu przyszłości. Pracując na stanowisku Inżyniera ds. Uruchomień i Serwisu dołączysz do zespołu ekspertów pracujących nad serwisem naszych robotów przemysłowych i aplikacji bezpośrednio u naszych kluczowych klientów. Aktualnie poszukujemy 5 Inżynierów – nasza przyszłość zaczyna się z Tobą! Lokalizacja: Katowice.

Zadania:
  • Realizowanie zadań serwisowych w obszarze produktów: aplikacji i systemów robotyki bezpośrednio u klientów na terenie kraju i Europy;
  • Proponowanie i wprowadzanie rozwiązań usprawniająco-modernizujących;
  • Udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów;
  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów prewencyjnych;
  • Współpraca przy doskonaleniu aplikacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne – preferowane kierunki: robotyka, automatyka, mechanika lub IT;
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji zrobotyzowanych i/lub serwisu robotów przemysłowych;
  • Znajomość sterowników PLC (AllenBradley, Siemens) warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Polska i zagranica);
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wybierając przycisk

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Explore

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Get to know the position: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Job Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

You are applying for the position of