Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier konfiguracji pojazdu

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Starachowice

39 days ago

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcji mechanicznej
  • Wspomaganie działów sprzedaży i zakupów w zakresie dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych
  • Analiza konstrukcyjna pojazdu pod kątem zamówień klienta
  • Tworzenie konfiguracji produktu na podstawie istniejących rozwiązań
  • Definiowanie zadań dla konstruktorów w przypadku konieczności naniesienia korekty
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika)
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość pakietuMS Office
  • Mile widziana znajomość środowiska CAD
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu konstrukcji
  • Mile widziana znajomość budowy pojazdów i branży automotive
OFERUJEMY
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Możliwość uczestniczenia w dedykowanych szkoleniach
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Elastyczny czas pracy

Explore

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Get to know the position: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Job Mechanik