Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier konstruktor – przemysł ciężki

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Katowice

1165 days ago

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-30-35769/PC
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera projektanta maszyn.

Zakres obowiązków:
- projektowanie nowych rozwiązań w celu poprawy mechaniki linii produkcyjnych
- optymalizacja instalacji i urządzeń przemysłowych (w fabryce zlokalizowanej w Holandii)
- współpraca z innymi członkami zespołu inżynieryjnego w zakresie opracowywania nowych maszyn, a także podnoszenia efektywności istniejących
- tworzenie dokumentacji projektów
- odbywanie podróży służbowych
Requirements:
- wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika, budowa maszyn
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, także technicznego, umożliwiająca codzienną pracę w tym języku; znajomość drugiego języka obcego będzie atutem
- gotowość do odbywania podróży służbowych
- znajomość programów do projektowania, preferowany AutoCAD
- umiejętność myślenia analitycznego, gotowość do proponowania nowatorskich rozwiązań
- dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- dobra organizacja pracy, samodzielność
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- ścieżka rozwoju zawodowego
- praca w środowisku międzynarodowym
- możliwość realizowania własnych pomysłów

Jeśli oferta Państwa zainteresowała i spełniają Państwo wymagania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub przesłania swojego CV w języku angielskim, z numerem referencyjnym podanym w tytule maia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Explore

Get to know the position: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Job Konstruktor

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (45)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (134)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (889)
Tarnów (60)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2179)
Radom (164)
Płock (112)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (74)