Swipe left or right
to go to next or previous job

Inżynier Niezawodności

HR Wise Sp. z o.o.

Olsztyn

3 days ago

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynierskiej zajmującej się wsparciem w zakresie utrzymania w ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych , poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie bieżących prac usług inżynierskich w zakładach przemysłowych - audyty, pomiary, przeglądy maszyn produkcyjnych i urządzeń mechanicznych
  • Diagnozowanie usterek oraz prowadzenie dokumentacji technicznej
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum techniczne, inżynierskie – preferowane: Mechanik, Automatyk
  • Znajomość zasady działania i budowy maszyn
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Exel)
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie I-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności dostosowane do profilu stanowiska
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawcy, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Poniższa klauzula jest opcjonalna:

„Wyrażam także dobrowolną  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawców współpracujących z Administratorem, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-644, przy ul. Puszkarska 9. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i / lub rekrutacji w przyszłości , w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Masz w każdym momencie prawo dostępu do swoich danych, w tym sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w HR Wise prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@hrwise.pl

Explore

Get to know the position: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Job Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

You are applying for the position of