Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier oprogramowania Microsoft Dynamics CRM

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1839 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [992] AM

Zadania:
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji w różnych językach programowania
  • Odkrywanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów programistycznych
  • Praca w kilkuosobowym zespole zgodnie z metodykami Scrum/Agile
Wymagania:
  • Absolwent uczelni wyższej technicznej (mgr/inż.), preferowana informatyka, elektronika, informatyka stosowana
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu oprogramowania
  • Udokumentowany udział w dużych projektach informatycznych
  • Znajomość architektury systemu CRM Dynamics 2013, CRM Dynamics 2015
  • Programowanie w środowisku CRM Dynamics 2013, CRM Dynamics 2015
  • Znajomość platformy  .NET
  • Umiejętność poruszania się w środowisku Visual Studio 2012
  • Znajomość programowania w JavaScript
  • Znajomość bazy danych MS SQL SERVER 2012, SSIS, SSRS
  • Znajomość narzędzi skryptowych Bash, Ansible
  • Umiejętność pisania skryptów w PowerShell
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami Continuous Integration; GIT/SVN, Jenkins, Artifactory, Maven, Team Foundation Server
  • Znajomość techniki Test Driven Development, umiejętność tworzenie testów JUnit i innych testów automatycznych narzędziami JMeter, Selenium
  • Umiejętność poruszania się w skomplikowanym środowisku informatycznym, znajomość konfiguracji, instalacji, hardeningu Linux/Windows
  • Znajomość zagadnień sieci TCP/IP, konfiguracja, diagnostyka, projektowanie
Dodatkowe umiejętności:
  • Administrowanie bazą danych MS SQL SERVER 2012
  • Administrowanie systemem CRM Dynamics 2012
  • Upgrade systemu CRM Dynamics
  • Znajomość narzędzi monitorujących pracę środowiska Windows(Windows Server, IIS, CRM Dynamics, MS SQL)
  • Audyty technicznych rozwiązań w CRM Dynamics
  • Znajomość rozwiązań chmurowych dla środowiska Microsoft
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę fitness

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”