Inżynier Testów Kompatybilności Elektromagnetycznej

ZF Group

Częstochowa

35 dni temu

Miejsce pracy: Częstochowa

ZF Group szuka zdolnych inżynierów chcących dołączyć do rewolucji technologicznej w branży oprogramowania systemów samochodowych. Już teraz tworzymy przyszłość autonomicznych samochodów, zostań twórcą rozwiązań przyszłości. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy od Juniora do Eksperta.

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie i wspieranie testów EMC w odniesieniu do procedur i dyrektyw automotive,
  • Przygotowanie scenariuszy testowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami i procesami laboratorium walidacyjnego,
  • Ocena zgodności produktów w odniesieniu do wymagań EMC,
  • Konserwacja i weryfikacja sprzętu laboratoryjnego,
  • Udział w analizie wymagań EMC w odniesieniu do specyficznych zagadnień automotive,
  • Udział w przeglądach projektowych urządzeń w celu zapewnienia zgodności produktów z wymogami EMC,
  • Rozwiązywanie problemów kompatybilności elektromagnetycznej we współpracy z zespołami projektantów.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektronika, informatyka lub elektrotechnika lub pokrewne,
  • Znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • Doświadczenie w pracy w inżynierii elektrycznej lub EMC,
  • Podstawowa znajomość zasad kompatybilności elektromagnetycznej i znajomość dokumentacji technicznej urządzeń elektronicznych (schematy, specyfikacje),
  • Znajomość sprzętu testującego,
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Znajomość typowych aplikacji biurowych (szczególnie Excel),
  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym,
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika,
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa,
  • Pracę zdalną, elastyczne godziny pracy i pakiet relokacyjny,
  • Dodatkowe benefity - GameRoom, PizzaDay, świeże owoce, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.