Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS / Android Developer

Pearson Frank
Warszawa
praca stacjonarna
1890 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Pearson Frank is an expert in placing Java, PHP, web, and mobile professionals across the development lifecycle—from testers and developers to technical leads and support analysts in markets such as financial services, manufacturing, retail, pharma and professional services.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PFI_05022019_JC

Twoim konikiem są aplikacje mobilne? JavaScript i React Native nie są Ci obce? Masz doświadczenie na platformach takich jak iOS i Android?

Nie czekaj!

Obowiązki:

  • Realizacja projektów aplikacji mobilnych na wszystkich etapach
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji i systemów, poprawianie błędów, optymalizacja
  • Konsultacje technologiczne i wsparcie merytoryczne dla członków zespołu i firm podwykonawczych
  • Monitorowanie trendów na rynku i stałe poszerzanie wiedzy związanej z technologiami mobilnymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Zaawansowana znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość Node.js i React-Native oraz platform mobilnych iOS/Android
  • Znajomość Android Studio, Xcode, GIT oraz Webservices (SOAP, REST)
  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT