Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

SpeedApp Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa, Praga Południe
praca stacjonarna
1526 dni temu

SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

Dla jednego z naszych klientów, jednej z największych platform technologicznych dla telewizji internetowej, szukamy

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Południe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

Stawka: do 100 zł/h+VAT.

Zespół i zadania: praca w dwóch zespołach: pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozwój produktu, zgodnie z jego roadmapą; rolą drugiego zespołu jest dostosowywanie i wdrażanie produktu na rzecz klientów końcowych, a także bieżące wsparcie i utrzymanie wdrożonych aplikacji.

Zadaniem będzie bieżący rozwój aplikacji dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego iOS (iPhone, iPad) oraz tvOS (Apple TV), a także udział w projektach wdrożeniowych na rzecz klientów. Do codziennych obowiązków będzie należała również współpraca z zespołem back-end oraz zespołem UI/UX.

Wymagania kwalifikacyjne:
  • Znajomość języka Swift oraz Objective-C
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla platformy iOS
  • Ogólna znajomość aspektów integracyjnych z back-end (protokół HTTP, interfejsy REST, wykorzystujące notację JSON)
  • Mile widziana znajomość aspektów związanych z technologiami multimedialnymi (HLS, Fairplay DRM)
Benefity:
  • Udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego
  • Przyjazna atmosfera