Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

Relyon IT Services

Łódź

13 dni temu

Java Developer
Łódź RITS/JD/0120/ŁDZ/AT

Szukasz projektu, w którym będziesz miał szansę stworzyć coś od zera? Jesteś zmęczony pracą utrzymaniową? A może zależy Ci na pracy w nowych technologiach? Świetnie trafiłeś! Poszukujemy Java Developerów do budowy platformy do zarządzania dostawcami, który między innymi ma ułatwić system zamówień, komunikację z dostawcami i monitoring transportu.

Zajmiesz się:
 • Tworzeniem i rozwojem usług szyny integracyjnej banku przy wykorzystaniu Java/J2EE i szyny Apache Servicemix,
 • Pracą nad rozwiązaniami integracyjnymi w architekturze SOA,
 • Dodawaniem nowych funkcjonalności,
 • Rozwojem szeroko pojętego back-endu.
Oczekujemy od Ciebie:
 • Wykształcenia wyższego z zakresu informatyki,
 • Co najmniej 2 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w Java,
 • Znajomości technologii usług sieci Web (ESB, SOA, XML WebService, REST, mikrousługi),
 • Wiedzy z zakresu Spring, JDBC, JEE, XML/XSD/XSLT,
 • Doświadczenia w pracy z Eclipse lub IntelliJ, SVN,
 • Znajomości relacyjnych baz danych oraz SQL.
Zaoferujemy Ci:
 • Długofalową współpracę,
 • Dostęp do różnorodnych projektów,
 • Pracę dla lidera w branży finansowej.
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!
APLIKUJ

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce PrywatnościInformujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Poznaj

Relyon IT Services

Poznaj stanowisko: Programista Java 
Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Praca Programista Java