Swipe left or right
to go to next or previous job

JavaScript Developer

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Warszawa

202 days ago

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:
  • doświadczenie w programowaniu JavaScript (ES6), pracy w środowisku Node.JS
  • praktyczna znajomość HTML / CSS (DOM, selektory, zdarzenia, obsługa formularzy)
  • Doświadczenie w budowaniu nowoczesnych serwisów www przy użyciu bibliotek JavaScript: React, Backbone, Marionette, Underscore, jQuery,
  • umiejętność korzystania z narzędzi DevTools przeglądarki Chrome (lub odpowiednika Firefox)
  • praktyczna znajomość XML/XPath, wyrażeń regularnych (RegExp)
  • umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z Gerrit / Jenkins / Jira / Confluence
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (testy automatyczne Selenium, Webdriver, Cucumber)
  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
Zakres obowiązków:
  • praca w zespole SCRUMowym
  • programowanie aplikacji w JavaScript
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • poznanie, a w dalszej perspektywie wykorzystywanie stosowanych technologii
  • współprojektowanie i współtworzenie aplikacji, komponentów oraz usług
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
  • udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej
Oferujemy:
  • kontrakt B2B lub etat
  • miejsce pracy
    • Warszawa: Plac Unii Lubelskiej/ Plac Zawiszy

    • Poznań: ul Górna Wilda
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKO BP PKO Finat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Grójecka 5, 02-019 Warszawa) podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych PKO BP PKO Finat sp. z o.o., podmiotów z grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A.* oraz innych podmiotów, dla których PKO BP PKO Finat sp. z o.o. świadczy usługi dostarczania zasobów ludzkich, co obejmuje m.in. przekazanie moich danych osobowych wskazanym podmiotom w zakresie niezbędnym do organizacji procesów rekrutacyjnych.

Możesz wycofać powyższą zgodę w dowolnym momencie, jednakże nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed wycofaniem zgody. Zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email: rekrutacja@finat.pl lub na adres pocztowy: PKO BP PKO Finat sp. z o.o., ul. Grójecka 5, 02-019 Warszawa.

*Lista podmiotów dostępna jest pod adresem: http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/

Administratorem Twoich danych jest PKO BP PKO Finat sp. z o.o. („PKO Finat”). PKO Finat przetwarza Twoje dane podane w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebrane podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. PKO Finat przetwarza te dane w celu prowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zapewnienia bezpieczeństwa usług i danych, w celu archiwizacyjnym i statystycznym, wykonania obowiązków wskazanych przepisami prawa czy też dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Podstawą prawną przetwarzania są: Twoja zgoda, przepisy prawa lub prawnie uzasadnione interesy PKO Finat. PKO Finat przekaże Twoje dane osobowe podmiotom z grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A.*, innym podmiotom, dla których świadczy usługi dostarczania zasobów ludzkich, a także swoim podwykonawcom. Masz prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do wycofania zgody, prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kliknij by dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez

Explore

Oferujemy kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem tworzonych przez naszych najlepszych specjalistów rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych.

Nasze usługi kierujemy do uczestników  rynku kapitałowego koncentrując się na funduszach inwestycyjnych, otwartych funduszach emerytalnych i ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych, które poszukują zewnętrznego partnera w realizacji usług agenta transferowego i usług księgowości funduszy.

Get to know the position: Programista JavaScript

Osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z użyciem JavaScript (zazwyczaj w zespole projektowym). Do jego zadań należy również podnoszenie jakości stworzonych już aplikacji. Kandydat do pracy na stanowisku programisty JavaScript powinien legitymować się ukończeniem studiów wyższych (informatycznych lub pokrewnych). Ważne jest również ...
Programista JavaScript Job Programista JavaScript

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (757)
Wałbrzych (45)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (102)
Lubelskie:
Lublin (213)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1942)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (150)
Nysa (64)