Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Dajar Sp. z o.o.
Koszalin
praca stacjonarna
1676 dni temu

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji, liderem w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HORECA w Europie Środkowo – Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi na świecie producentami oraz bogate portfolio marek własnych. Jesteśmy również czołowym polskim producentem mebli ogrodowych, suszarek do bielizny i desek do prasowania.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego biura w Koszalinie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Miejsce pracy: Biuro firmy Dajar sp. z o.o. w Koszalinie

Region: zachodniopomorskie

Główne zadania:
  • samodzielne zarządzanie podległymi markami;
  • wsparcie Senior Brand Managera i Dyrektora Marketingu;
  • przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych i trade marketingowych;
  • ścisła współpraca z działami sprzedaży i zakupów;
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami firmy: dom mediowy, agencja badawcza, agencja digitalowa, poszczególne media;
  • współpraca z projektantami i drukarniami;
  • poszukiwanie niestandardowych pomysłów na sprzedaż i ekspozycję.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane marketingowe;
  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu
  • znajomość rynku AGD/tekstyliów/ogrodowego i specyfiki branży (mile widziane);
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy (często wielozadaniowej i pod presją czasu);
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji;
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie;
  • umiejętność pisanie tekstów, tzw. lekkie pióro;
  • znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • miłą atmosferę w zgranym zespole;
  • kartę Multisport i dofinansowanie ubezpieczenia medycznego.

Poznaj

DAJAR to lider w branży dystrybucji nieelektrycznych artykułów wyposażenia gospodarstwa domowego i mebli ogrodowych.