Key Account Manager - International Markets

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków

29 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 4-13-54870

Dla naszego Klienta - nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:  Key Account Manager - International Markets

Zadania:
  • Rozwój sprzedaży i relacji z klientami na wyznaczonych rynkach w Europie
  • Pozyskiwanie kontaktów biznesowych i szukanie potencjalnych klientów
  • Prowadzenie prezentacji biznesowych podczas spotkań z klientami zagranicą
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i pomoc w przygotowywaniu optymalnych rozwiązań na bazie firmowego portfolio produktów
  • Czynny udział w działaniach firmy w procesie planowania, kontroli i analizy rynku
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach oraz rozwój rynku
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze sprzedaży
  • Doświadczenie w branży telefonii komórkowej/sprzętu elektronicznego i akcesoriów
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne
  • Wiedza i zainteresowanie nowymi technologiami
  • Wykształcenie wyższe - preferowane
  • Duża samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Gotowość do podróży zagranicznych ok. 2 razy w miesiącu
Informacje dodatkowe:
  • Duży zakres odpowiedzialności i samodzielności na stanowisku
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowa o pracę.
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Międzynarodowe środowisko oraz nowoczesne technologie.
  • Praca w komfortowym biurze
  • Dodatkowe benefity: cykliczne premie, karta Multisport, wyjazdy integracyjne, - Możliwość brania udziału w akcjach społecznych i charytatywnych
  • Możliwości rozwoju i awansu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager