Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Key Account Manager

Devire
Wrocław
praca stacjonarna
1626 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław

Nr ref.: PL39830

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej  firmy  inżynierskiej,  zajmującej się m.in. sprzedażą  i serwisem uszczelnień  oraz kompensatorów, poszukujemy kandydata do Działu Kompensatorów na stanowisko: Key Account Manager.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działalnością handlową firmy wobec strategicznych klientów w regionie
  • realizacja polityki marketingowej firmy wobec kluczowych firm na rynku
  • budowanie partnerskiej współpracy z klientami, opartej na profesjonalnym inżynierskim podejściu do problemów eksploatacji produktów firmy
  • przygotowanie i prowadzenie seminariów technicznych oraz spotkań z kadrą techniczną dużych zakładów przemysłowych w powierzonym regionie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci kierunków mechanicznych)
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach technicznych (najlepiej związanych z mechaniką)
  • prawo jazdy kategorii B – gotowość do codziennych wizyt u klientów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysokie zdolności komunikacyjne i orientacja na klienta biznesowego

Nasz Klient oferuje:

  • doskonalenie i rozwój kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • samochód służbowy oraz pakiet urządzeń IT (telefon, laptop)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.