Key Account Manager

Eurocash S.A.

Śląskie

9 dni temu

Eurocash Cash & Carry

Jesteśmy największą pod względem liczby posiadanych placówek siecią hurtowni spożywczych typu cash & carry w Polsce.

Miejsce pracy: woj. śląskie
Miejsce pracy: Poznań/cała Polska

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Realizacja strategii sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy
  • Budowanie i rozwój współpracy z najważniejszymi klientami firmy oraz badanie ich potrzeby
  • Ścisła współpraca w ramach działu komercyjnego (zakupy, operacja, marketing) i egzekwowanie tworzenia narzędzi i rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów
  • Komunikowanie klientom zakresu współpracy i pozytywne prezentowanie aktywności firmy
  • Identyfikowanie i odpowiednie adresowanie potencjału sprzedażowego
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących konsumentów i działań konkurencji, opracowywanie niezbędnych raportów
OCZEKUJEMY:
  • Ugruntowanego doświadczenia w handlu w branży spożywczej
  • Wiedzy o rynku detalicznym, sieciach sprzedaży
  • Swobodnego poruszania się po polityce marżowej, sposobach budowania ceny, przeliczaniu rabatów i opłat marketingowych, identyfikacji źródeł powstawania zysku operacyjnego w danym segmencie rynku
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych i promocyjnych (trade marketing)
  • Umiejętności analitycznych
  • Myślenia strategicznego
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienia na realizację celów
  • Gotowości do pracy na terenie całego kraju (wymagane prawo jazdy kat. B)
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Możliwość realnego wpływu na strategię zarządzania kluczowymi klientami firmy
  • Ciekawe wyzwania i duża dynamikę pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Narzędzia niezbędne w pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Pakiet dodatkowych benefitów
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Poznaj

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber.
Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 22 tysiące pracowników w całej Polsce.
Jesteśmy #bardzo stabilnym i #bardzo odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania.
Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć #bardzo dużo!

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager