Kierowca C + CE, ADR kl. 3

Anwim S.A.

Kawice

24 dni temu

MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci stacji paliw w Polsce. Pierwszą stację uruchomiliśmy w 2009 roku, obecnie posiadamy już ponad 200 obiektów. Wyróżnia nas wszechstronna, stale rozwijająca się oferta obejmująca m.in. koncept gastronomiczny CAFFE MOYA, ulepszony diesel ON MOYA POWER, program flotowy MOYA FIRMA. W trosce o naszych Klientów, wprowadzamy atrakcyjne promocje, realizujemy ogólnopolskie działania marketingowe, oferujemy program lojalnościowy MOYA VIP.

Podejmij wyzwanie i odpowiedź na poniższą ofertę rekrutacyjna!!

Miejsce pracy: Kawice
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia.
Od kandydatów oczekujemy:
  • prawa jazdy C + CE, • doświadczenia w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • uprawnień ADR kl. 3,
  • uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl. 3,
  • uprawnień na przewóz rzeczy,
  • wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego,
  • odpowiedzialności.
Opis stanowiska

Charakterystyka pracy: Kierowca cysterny przewożącej paliwa płynne na terenie województwa dolnośląskiego.

Praca polega na dystrybucji paliwa w określonym w ogłoszeniu województwie. Każdy pojazd posiada trzyosobową obsadę. Kierowca pracuje według ustalonego grafiku : trzy dni pracy na pierwszą zmianę, dzień wolnego, trzy dni na drugą zmianę, dwa dni wolnego. Poszukujemy kierowcy zamieszkałego maksymalnie do 30 km od miejsca parkowania..

Poznaj

Anwim S.A.

Anwim Spółka Akcyjna powstała w 1992 roku. Dziś jest jedną z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Anwim to profesjonalne, sprawnie zarządzane i potężne przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową sprzedażą paliw na terenie całego kraju. ANWIM S.A. prowadzi także sześć stacji benzynowych i jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich Klientów. Obecnie ponad 700 firm współpracuje z nami na stałe! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E