Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierowca C+E (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Łódź

884 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: KCE/WAW/0616
Obowiązki:
  • transport drogowy (krajowy) powierzonym pojazdem przy zachowaniu bezpieczeństwa pracy oraz przestrzegając przepisów transportowych.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • doświadczenie w prowadzeniu tzw. "hakowców",
  • świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy,
  • znajomość przepisów o transporcie drogowym, a także czasie pracy kierowców,
  • ukończone i ważne szkolenie okresowe - kwalifikacje zawodowe,
  • ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, a nie przez agencję pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • dodatkowe benefity,
  • długofalowe zatrudnienie.

Get to know the position: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Job Kierowca C+E