Kierowca Ciągnika Siodłowego kat. C+E

Praca.pl client

Górny i Dolny Śląsk

833 days ago

Ogłoszenie numer: 921118, from 2016-01-08

Praca.pl client

Prężnie rozwijająca się organizacja świadcząca mobilne usługi medyczne poszukuje:

Kierowca Ciągnika Siodłowego kat. C+E

Location: dolnośląskie / Górny i Dolny Śląsk

 

Job description

Wynagrodzenie: 4 tys. zł plus

Kierowca ciągnika siodłowego będzie odpowiedzialny za transport naczep medycznych pomiędzy miejscowościami, na terenie dolnego i górnego śląska, prawidłowe ustawianie naczep medycznych, przygotowanie naczep medycznych do przyjęcia pacjentów, dbałość o czystość naczepy, podłączanie do prądu. Praca odbywa się w zależności od potrzeb Narodowego Funduszu Zdrowia od poniedziałku do piątku włącznie. Przestawienia naczep następują w godzinach wieczornych i wczesno-porannych. Dopuszcza się możliwość pracy w wybrane weekendy.

 

Requirements

Poszukujemy osób odpowiedzialnych i sumiennych potrafiących stale utrzymywać swoje stanowisko pracy w ładzie i czystości.

We offer

Proponujemy pełne wynagrodzenie powyżej średniej krajowej na umowę o pracy plus premie uznaniowe za szczególne wyniki pracy i zaangażowanie. 

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text, Journal of Laws 2016, item 922 with later changes). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Get to know the position: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Job Kierowca

Similar jobs

Hiring on praca.pl