Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierowca kat. B lub C/C+E

Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, Gdańsk

51 days ago

POMORSKIE CENTRUM MIĘSNE Sp z o.o Sp. K. jest jedną z największych firm dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin na Pomorzu, częścią Grupy Nowak. To najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne posiadające zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy, które oferuje szeroki wybór produktów najlepszych polskich producentów.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Gdańsk
Nr ref.: KIEROWCA PRUSZCZ

m.in. na trasy:
Pruszcz- Koszalin, Pruszcz-Gdynia, Pruszcz- Pakość i w samym Pruszczu Gdańskim

Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kat. C/C+E;
  • Dobrego stanu zdrowia;
  • Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania);
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej/ mięsnej.
Zadania na stanowisku:
  • Transport dostaw, także na krótkich trasach;
  • Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu krajowym;
  • Właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji transportowej i eksploatacyjnej.
Zapewniamy
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletniej tradycji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanego personelu;
  • Bogaty pakiet medyczny po okresie próbnym;
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

Get to know the position: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Job Kierowca C+E