Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym na stałych trasach

ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Dolnośląskie

956 days ago

Firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów

Opis stanowiska

  • wykonywanie transportów na stałej trasie Czechy-Niemcy od poniedziałku do piątku
  • auto chłodnia
  • zjazd do domu w piątek w nocy, wyjazd do pracy w poniedziałki nad ranem
  • dojazd do firmy w Czechach własnym samochodem (firma pokrywa koszty dojazdu)

Wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • doświadczeniu w prowadzeniu aut dostawczych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wytrzymałość, terminowość, odpowiedzialność
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego ( porozumiewanie się na załadunkach i rozładunkach)

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • weekendy w domu
  • zwrot kosztów dojazdu
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
Administratorem danych jest ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Głogów 67-200, Piastowska 5 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Get to know the position: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Job Kierowca