Kierowca Kat. C+E

PTM Sp. z o.o.

Lubuskie

83 dni temu

POLSKI TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY SP Z O.O.

z siedzibą w Wyszkowie (woj. mazowieckie) poszukuje kandydatów  na stanowisko:

Zadania:
  • praca w polskiej firmie transportowej jako kierowca samochodu ciężarowego w ruchu międzynarodowym
  • zlecenia transportowe głównie do krajów UE
  • możliwość pracy "na skoczka" - krótkie wyjazdy
Wymagania:
  • aktualne prawo jazdy CE
  • orzeczenie psychologiczne oraz lekarskie
  • świadectwo kwalifikacji
  • karta kierowcy (cyfrowa)
Oczekujemy:
  • pracowitości, rzetelności i lojalności
  • bezwzględnego przestrzegania czasu pracy kierowcy
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • nowe, wygodne samochody
  • możliwość przyuczenia w przypadku braku doświadczenia
  • możliwość zatrudnienia w niemieckiej spółce
  • praca na chłodni - bardzo atrakcyjne warunki
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca