Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Kierowca kat. C - praca w szklarni - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2194 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Beetsma Twoja agencja pracy nr APT 5169
Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Poszukujemy dla naszego klienta - jednej z firm działających w branży ogrodniczej - szklarnia z papryką - pracownika na stanowisko kierowcy kat. C

Twoim głównym zadaniem będzie przewożenie zebranej papryki w wyznaczone lokacje, w pozostałym czasie praca na sortowni/szklarni

Miejsce pracy: śląskie/ Katowice

Zadania:

- prawidłowe wykonywanie zleceń transportowych
- przewożenie towaru w wyznaczone miejsce (papryka)
- w pozostałym czasie - ścinka oraz sortowanie papryki

Wymagania:

- czynne prawo jazdy kat. C
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- odpowiedzialność i samodyscyplina
- doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- zakwaterowanie, transport
- ubezpieczenie oraz opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania aplikacji za pośrednictwem formularza.