Kierowca w transporcie krajowym

Transport-System Sp. z o.o. Sp. K.

Gdynia

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2690392, from 2019-10-06

TRANSPORT SYSTEM jest prężnie rozwijającą się firmą transportową z kapitałem polskim. Świadczymy krajowe i międzynarodowe usługi transportowe . W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierowca w transporcie krajowym

Location: pomorskie / Gdynia

Reference No.: KIER/2019

 

Job description

JEŚLI SZUKASZ STABILNEJ PRACY ORAZ ELASTYCZNEGO SZEFA ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

Requirements

NIEZBĘDNE WYMAGANIA TO JEDYNIE:

  • prawo jazdy kat. C +E i ważna karta kierowcy

We offer

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Czas wykonywanej pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne na czas
  • Niezbędne szkolenia typu: Eco-driving, czas pracy kierowców, itd.
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Nowoczesny tabor: komfortowe pojazdy z dużą kabiną, wymienianie co 3 lata, aktualny tabor w oparciu o pojazdy MERCEDES.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oraz dołączeniem klauzuli za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

 

Tel. 690-881-966


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie można znaleźć więcej ciekawych informacji:

www.transport-system.pl.

 


Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Transport-System Sp. z o.o. Sp.K., w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Transport-System Sp. z o.o. Sp. K., również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Informujemy, że Administratorem danych jest Transport-System Rafał Drąg z siedzibą w Gdyni przy ul. Chrzanowskiego24/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uważasz, ze Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 24 m-ce od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu zakończenia rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: transport@transport-system.pl.


 

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Uni-Logistics sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną o kapitale polskim, zarzadzaną przez wysoko wykwalifikowaną kadrę o długoletnim doświadczeniu w branży transportowo-spedycyjnej.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E 
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E