Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Klientów Biznesowych

Polkomtel Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1610 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
KP/GSM03
Twoje Zadania:
  • Aktywna obsługa klientów z sektora średnich i dużych firm
  • Inicjowanie i koordynacja działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy
  • Budowanie relacji z klientami biznesowymi
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
Nasze Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze klientów i sprzedaży usług
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych, prezentacji i znajomość technik sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel, Power Point)
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach i wyjazdach zagranicznych
  • Narzędzia wspierające rozwój, pozyskiwanie klientów i ich opiekę
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.