Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Informatycznego

Klient portalu Praca.pl
Toruń
praca stacjonarna
1893 dni temu

Ogłoszenie numer: 2279708, z dnia 2019-02-18

Aktualnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Nr Ref.: Kierownik Działu Informatycznego / Toruń

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy zespołu IT
  • Nadzorowanie projektów informatycznych działu IT
  • Kontrolowanie rozwiązywania aktualnych problemów informatycznych,
  • Nadzorowanie archiwizacji danych informatycznych
  • Dbanie o rozwój oprogramowania
  • Dbanie o rozwój zawodowy podległych pracowników, także poprzez organizowanie i prowadzenie szkoleń
  • Współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego
  • Nadzór nad bezpieczeństwem przechowywania i przepływu informacji
  • Zarządzanie zespołem pracowników działu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • Systematyczność oraz solidność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Auto służbowe i pozostałe niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych