Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierownik działu IT

Brand Distribution Group

Białystok

67 days ago

Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: OGOL-IT/180718

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Zadania:
  • Zarządzanie infrastrukturą IT
  • Koordynacja działań z obszaru wdrożeń i helpdesku – inicjowanie rozwiązań, wytyczanie planu prac,  nadzór nad prawidłową realizacją
  • Bieżąca administracja systemami teleinformatycznymi firmy (WAN, LAN, Intranet, systemy wspomagające zarządzanie, sieć telekomunikacyjna),
  • Zarządzanie bieżącą współpracą z dostawcami zewnętrznymi – ustalanie harmonogramów działań oraz monitorowanie realizacji
  • Wybór dostawców sprzętu i innych kooperantów zewnętrznych oraz uczestnictwo w negocjacjach handlowych
  • Regularna analiza potrzeb organizacji  oraz proponowanie usprawnień podnoszących poziom świadczonych prac
  • Aktywny udział w budowaniu strategii technologicznej firmy
  • Kierowanie zespołem  oraz bieżące wsparcie w pracach wdrożeniowych
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy w obszarze analizy zagrożeń oraz rekomendowanych rozwiązań dla biznesu
  • Opiniowanie projektów globalnych prowadzonych przez firmę
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane  informatyczne)
  • Min 2 - letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Min. 3 - letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami informatycznymi
  • Doświadczenie i znajomość narzędzi do zarządzania projektami oraz systemami informatycznymi
  • Wiedza z zakresu security poparta wdrażaniem konkretnych rozwiązań z w/w obszaru
  • Doświadczenie we współpracy z biznesem na różnych szczeblach organizacyjnych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, elastyczność,
  • Zdolności analityczne i planistyczne,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz zarządzania sytuacjami trudnymi
  • Mile widziana znajomość obsługi aplikacji handlowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesująca i odpowiedzialna praca w środowisku międzynarodowym
  • Umowa o pracę lub inna preferowana forma współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, iPhone)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne oraz możliwość dofinansowania do edukacji)
  • Możliwość dofinansowania do karty sportowej, pakietu medycznego , ubezpieczenia NNW oraz kuponów na wydarzenia kulturalne
  • Dostęp do biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz prenumeraty Harvard Business Review
Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Explore

Get to know the position: Kierownik Działu

Kierownik działu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników, zatrudnionych w danym dziale firmy lub instytucji. Kierownik wypełnia zadania wynikające z charakteru działalności konkretnego działu, przeważnie jednak praca kierownika polega na określaniu zadań poszczególnych pracowników, opracowywaniu wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować efektywność ich ...
Kierownik Działu Job Kierownik Działu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (48)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2019)
Radom (151)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (64)