Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Komunikacji i Promocji

Centrum Archiwistyki Społecznej
Warszawa
praca stacjonarna
1429 dni temu

Ogłoszenie numer: 3368296, z dnia 2020-05-27

Centrum Archiwistyki Społecznej (CAS) jest nową instytucją kultury, powołaną aby wspierać inicjatywy społeczne na rzecz zabezpieczania i upowszechniania zapisów pamięci historycznej. Obecnie w Polsce takie działania podejmuje blisko 500 podmiotów (fundacji, stowarzyszeń, instytucji samorządowych). Liczba ta cały czas wzrasta, gdyż obszary, którymi one zajmują się (historia lokalna, życie społeczne, kulturalne, sportowe itp.), cieszą się dużym zainteresowaniem.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie strategii rozwoju działań komunikacji i promocji CAS
  • zapewnienie spójności komunikacji zewnętrznej, w tym dbanie o spójność komunikacji wizualnej
  • koordynacja merytoryczna i organizacyjna Działu
  • koordynowanie działań wszystkich kanałów komunikacji (media społecznościowe, strona internetowa, newsletter)
  • tworzenie i nadzór nad produkcją materiałów promocyjnych CAS
  • opracowywanie i realizacja kampanii reklamowych, konferencji prasowych, spotkań autorskich, gal; wernisaży, pokazów filmowych itp. działań promujących projekty realizowane przez CAS
  • przygotowywanie informacji dla mediów o działaniach CAS
  • reprezentowanie CAS w działaniach promocyjnych i reklamowych
  • udzielanie odpowiedzi na publikacje prasowe oraz audycje radiowe i telewizyjne, a także materiały rozpowszechniane w innych środkach masowego przekazu, dotyczące działalności CAS

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze promocji i komunikacji
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem i projektami
  • “lekkie pióro” i umiejętność redagowania tekstów
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość różnorodnych narzędzi promocji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
Mile widziane:
  • zainteresowanie historią i dziedzictwem kulturowym
  • doświadczenie w pracy w instytucjach kultury i sztuki

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub długofalową współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w realizacji zadań
  • udział w procesach decyzyjnych dotyczących strategii promocji
  • dogodną lokalizację biura, blisko stacji metra Pole Mokotowskie