Kierownik działu technicznego - branża hotelowa

Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness&SPA

Jachranka

31 dni temu

Miejsce pracy: Jachranka

Będzie odpowiedzialny za:
  • Przygotowywanie i koordynację prac związanych z bieżącą realizacją pracy w Hotelu w tym projektów inwestycyjnych oraz organizację procesu i nadzór nad robotami budowlanymi,
  • Współtworzenie budżetu i systematyczną analizę stopnia jego realizacji
  • Kontrolę procesu budowy w zakresie, jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP,
  • Raportowanie realizacji robót i usterek,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców.
  • Ścisłą współpracę z Zarządem oraz innymi działami w Hotelu.
Poszukujemy osoby, która:
  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w eksploatacji technicznej lub pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,
  • Wykazuje doskonałą znajomość w zakresie eksploatacji budynków i obowiązujących przepisów budowlanych,
  • Posiada świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru dla wszystkich grup urządzeń i instalacji występujących w Hotelu,
  • W stopniu bardzo dobrym obsługuje pakiet Office,
  • Odznacza się kompetencjami liderskimi i umiejętnością w zarządzaniu ludźmi.
Gwarantujemy:
  • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dbamy o ludzi, dlatego na start dajemy umowę o pracę,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania, wysokość adekwatna do umiejętności,
  • Ciekawe zadania, rozwojowe stanowisko pracy,
  • Bezpłatny parking dla pracowników.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Hotel Warszawianka w Jachrance to nowoczesny hotel pod Warszawą oraz rozległy kompleks konferencyjny z atrakcyjnymi terenami i zapleczem rekreacyjnym.

Kierownik do spraw nadzoru inwestycji jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie przebiegu realizacji danego przedsięwzięcia pod kątem zgodności z harmonogramem i jakości pracy jednostek wykonawczych. Kierownik nadzoruje wykonawstwo inwestycji od momentu powstania planu jego realizacji aż do przekazania gotowego dzieła odbiorcy. Jest to stanowisko wiążące się z dużą odpowiedzialnością, osoba na nim obsadzona porównuje założenia ...
Praca Kierownik Nadzoru Inwestycji