Kierownik Ochrony Obiektu

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa

23 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu Ochrony poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Warszawa

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, program bonusowy i premiowy
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Zadaniowy system pracy, elastyczne godziny pracy,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Obowiązki

  • Koordynacja pracy brygad ochrony na terenie obiektu biurowego
  • Przygotowywanie dokumentów dla kadr,
  • Współpraca z zarządcami budynków, raportowanie, przygotowywanie zestawień,
  • Szkolenie nowych pracowników

Oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenie w prowadzeniu ochrony w obiekcie biurowym
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Doświadczenie w kierowaniu grupa pracowników
  • Zdolności interpersonalne pozwalające na budowanie pozytywnych relacji z przedstawicielami Klienta/zarządcami obiektów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność nawiązywania relacji
  • Kreatywność

Poznaj

Działalność usługowa