Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Robót Torowych

Devire

Poznań

33 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Poznań

Nr ref.: PL39958

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Kierownik Robót Torowych

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Robót Torowych

 

Osoba na stanowisku Kierownika Robót Torowych będzie kierowała pracami w części torowej oraz koordynowała podwykonawców. Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą negocjacje z podwykonawcami i dostawcami, prowadzeniem analizy harmonogramu i postępu robót, obsługa logistyczna budowy, współpracę z projektantami i innymi zespołami technicznymi, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP. Ponadto, analiza dokumentacji technicznej, monitoring kosztów budowy, zarządzanie podległym zespołem pracowników.

 

Nasz Klient Zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatek relokacyjny
  • pakiet benefitów

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe techniczne budownictwo – preferowane kolejowe
  • uprawnienia budowlane w specjalności kolejowej
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót
  • wiedza z zakresu technologii robót torowych/tramwajowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych