Kierownik Sprzedaży (branża mieszkaniowa)

PEKABEX

Poznań

2 dni temu

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 1/2019/KISP

Opis stanowiska:
  • współtworzenie strategii marketingowej Firmy
  • współtworzenie planów sprzedaży na dany rok
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bezpośrednio do swego przełożonego
  • prowadzenie i nadzorowanie sprzedaży wyrobów i usług realizowanych przez Grupę Pekabex
  • kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi
  • wykonywanie ofert techniczno-cenowych i ich optymalizacja
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • uzgadnianie warunków handlowych i warunków umowy ze Zleceniodawcą
  • sprawowanie marketingowej opieki wybranych kontraktów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość projektowania konstrukcji budowlanych
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności sprzedażowe
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • dostęp do pakietu benefitów

Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.